Які роботи ми виконуємо.

Оскільки риба відноситься до швидкопсувних продуктів, питання холоду особливо гостро стоїть ще на самому етапі улову. Для максимального уповільнення процесів життєдіяльності спійманої риби, у всіх циклах, в обов’язковому порядку, повинні бути присутні штучні джерела холоду.

Процес рибопереробки починається ще в морі, на спеціальних судах-фабриках, де улов піддається швидкому охолодженню і подальшій заморозці.

Заморожена продукція з таких “морських фабрик” надходить на переробні берегові фабрики і / або розподільні термінали. Там відбувається процес охолодження з подальшим етапом зберігання замороженої риби.

Найчастіше на таких підприємствах застосовується контактна заморозка в плиткових швидкоморозильних апаратах. Така заморозка характеризується швидкістю процесів, великими обсягами виробництва і зручною формою готової продукції (замороженими брикетами) для зберігання і / або транспортування.

Для охолодженні риби успішно застосовують льодогенератори (лускатий лід), камери охолодження і заморозки готової продукції.

Комплексні рішення систем холодопостачання для рибопереробних підприємств.

Пропонуємо комплексний розрахунок, проектування, поставку та монтаж систем для охолодження, заморозки і зберігання риби, підтримання мікроклімату в приміщеннях з використанням інноваційних та енергоефективних технологій.

Наші фахівці допоможуть вам в оцінці різних типів систем, підберуть найбільш ефективну і економічно вигідну комплектацію, яка буде відповідати вашим довгостроковим вимогам до технічного обслуговування і бюджетам. Ми надаємо гарантію на обладнання від виробника і виконані роботи.

Виникли питання з проектування та підбору обладнання для рибопереробного підприємства?

Наші спеціалісти запропонують найбільш ефективну та економічно вигідну комплектацію.

Наші спеціалісти запропонують найбільш ефективну та економічно вигідну комплектацію.

Замовити консультацію

Як ми працюємо.

Підготовка – створення ТЗ

Візуалізація проектного рішення

Розробка кошторису та бюджету проекту

Замовлення обладнання

Підготовка та оформлення робочої та проектної документації

Монтаж та роботи по запуску та налагодженню

Наші партнери.

Маєте проект чи ідею?

    Оберiть файл