Які роботи ми виконуємо.

Потужна система холодопостачання для переробки птиці необхідна для всіх циклів термічної обробки м’яса і впливає не тільки на продуктивність, але і на якість готового продукту, його собівартість. Для кожного етапу виробництва необхідний індивідуальний підхід до вибору холодильного обладнання:

Для етапу охолодження тушок після забою застосовують системи охолодження рідини для отримання крижаної води. Чиллери складаються з холодильної машини і плівкового випарника таабо акумулятора льоду.

Заморожування м’яса птиці здійснюється в спеціальних камерах шокової заморозки з подальшим транспортуванням в низькотемпературні камери схову.

Субпродукти, які виходять в процесі виробництва, можуть заморожуватися в плиткових швидкоморозильних апаратах або охолоджуватися після фасування в спеціальних камерах з подальшим зберіганням. Підприємства, що спеціалізуються на виробництві яєць, можуть бути доповнені камерою схову і камерою заморожування меланжу.

Слід зазначити, що всі виробничі приміщення таких підприємств за санітарними нормами, повинні мати температурний режим не вище + 14С і швидкість повітряного потоку повітря не має перевищувати 0,2-0,5 м/сек, що ставить питання забезпечення кліматизації досить гостро.

Комплексні рішення систем холодопостачання для птахофабрик.

Пропонуємо комплексний розрахунок, проектування, поставку та монтаж систем для охолодження, заморозки і зберігання виробів з птиці з використанням інноваційних та енергоефективних технологій.

Наші фахівці допоможуть вам в оцінці різних типів систем, підберуть найбільш ефективну і економічно вигідну комплектацію, яка буде відповідати вашим довгостроковим вимогам до технічного обслуговування і бюджетам. Ми надаємо гарантію на обладнання від виробника і виконані роботи.

Виникли питання з проектування та підбору обладнання для птахопереробного підприємства?

Наші спеціалісти запропонують найбільш ефективну та економічно вигідну комплектацію.

Наші спеціалісти запропонують найбільш ефективну та економічно вигідну комплектацію.

Замовити консультацію

Як ми працюємо.

Підготовка – створення ТЗ

Візуалізація проектного рішення

Розробка кошторису та бюджету проекту

Замовлення обладнання

Підготовка та оформлення робочої та проектної документації

Монтаж та роботи по запуску та налагодженню

Наші партнери.

Маєте проект чи ідею?

    Оберiть файл