Які роботи ми виконуємо.

М’ясопереробні підприємства відносяться до досить енергоємних виробництв. Температурний режим відіграє основну роль у всьому ланцюжку переробки м’ясних продуктів. Собівартість холодильної обробки і енергоспоживання прямо пропорційно впливає на конкурентоспроможність підприємства.

Холодопостачання в мясопереробці передбачає впровадження в конструкцію холодильних установок енергозберігаючих опцій, в результаті чого економія може досягати 10-50% енергії, що в свою чергу дозволяє знизити собівартість продукції.

Застосування холоду направлено на:

  • охолодження, тобто природне видалення тепла для якісного зберігання і подальшого використання. Як правило, використовують повітряне, повітряно-крапельне охолодження або охолодження за допомогою крижаної води;
  • для заморозки використовують низькотемпературні холодильні установки, шокфростери, плиткові скороморозильні апарати. Щоб уникнути усушки продукції, м’ясо необхідно заморозити максимально швидко. При шоковому заморожуванні клітини тканин м’яса практично не руйнуються, оскільки рідина перетворюється в дрібні кристали льоду;
  • зберігання м’яса відбувається в середньо- і низькотемпературних камерах.

Комплексні рішення систем холодопостачання для м’ясокомбінатів.

Пропонуємо комплексний розрахунок, проектування, поставку та монтаж холодильних систем, вентиляції та кондиціонування для підприємств з переробки м’ясної продукції з використанням інноваційних та енергоефективних технологій.

Наші фахівці допоможуть вам в оцінці різних типів систем, підберуть найбільш ефективну і економічно вигідну комплектацію, яка буде відповідати вашим довгостроковим вимогам до технічного обслуговування і бюджетам. Ми надаємо гарантію на обладнання від виробника і виконані роботи.

Розкажіть про свій об’єкт, і ми запропонуємо оптимальне рішення для його реалізації.

Наші спеціалісти запропонують найбільш ефективну та економічно вигідну комплектацію.

Наші спеціалісти запропонують найбільш ефективну та економічно вигідну комплектацію.

Замовити консультацію

Як ми працюємо.

Підготовка – створення ТЗ

Візуалізація проектного рішення

Розробка кошторису та бюджету проекту

Замовлення обладнання

Підготовка та оформлення робочої та проектної документації

Монтаж та роботи по запуску та налагодженню

Наші партнери.

Маєте проект чи ідею?

    Оберiть файл