Які роботи ми виконуємо.

Попереднє охолодження – життєво важливий етап після збору врожаю, який необхідний перед зберіганням. Оскільки існує велика різниця між температурою зібраного врожаю і сховищем для охолодження, основною метою попереднього охолодження є відведення тепла з ягід і фруктів після їх збору.
Швидкість є важливим моментом в установці режиму охолодження і залежить від тривалості часу між збором врожаю, початком його охолодження і вихідної температури ягоди. Таким чином, попереднє охолодження зменшує частоту дихання плодів, запобігає зниженню ваги і перезрівання, продовжує термін зберігання врожаю.

Поряд з цим, попереднє охолодження також пригнічує ріст різних мікроорганізмів, зменшує ризик захворювань, гниття і зростання бактерій.

Виділяють 2 основних типи охолодження:

Примусове охолодження відводить польове тепло за допомогою вентиляційних установок. У ній циркулює холодне повітря з високою швидкістю. Такий метод ефективний для попереднього охолодження вже упакованих ягід і кісточкових фруктів. Це досягається за допомогою спеціалізованої вентиляційної установки, яка монтується в холодильній камері в додатковій стіні.

Гідроохолодження – один з найпоширеніших і ефективних методів попереднього охолодження.

Спосіб включає обприскування (підходить для дрібних ягід і прискорює процес охолодження), або занурення продукції в холодну воду (ефективно для продукції, яка занурюється в воду під своєю вагою).

Ще одна перевага полягає в тому, що воно також очищує урожай. Однак різні патогени можуть поширюватися водою. Тому гідроохолодження вимагає належної якості води та управління санітарією. Для запобігання виникнення бактеріальних або грибкових захворювань, деякі фермери використовують хімічні засоби.

Після охолодження продукція зберігається в холодильних камерах (до 2 тижнів без РГС і до 6-8 тижнів з РГС).

Комплексні рішення для охолодження ягід.

Ми компетентні у всіх тонкощах охолодження ягід і фруктів, тому всі етапи інжинірингу здійснюємо згідно з технологічними вимогами. Повний цикл будівництва “під ключ”.

Наші фахівці допоможуть в оцінці різних типів систем охолодження, підберуть найбільш ефективну і економічно вигідну комплектацію, яка буде відповідати вашим довгостроковим вимогам до технічного обслуговування і бюджетам. Ми надаємо гарантію на обладнання від виробника і виконані роботи.

Отримати персональну пропозицію для швидкого охолодження ягід та фруктів.

Наші спеціалісти запропонують найбільш ефективну та економічно вигідну комплектацію.

Наші спеціалісти запропонують найбільш ефективну та економічно вигідну комплектацію.

Замовити консультацію

Як ми працюємо.

Підготовка – створення ТЗ

Візуалізація проектного рішення

Розробка кошторису та бюджету проекту

Замовлення обладнання

Підготовка та оформлення робочої та проектної документації

Монтаж та роботи по запуску та налагодженню

Наші партнери.

Маєте проект чи ідею?

    Оберiть файл